104 | ŽLUTÉ HORY
BLAŽEK Zdeněk (1904 - 2000)
- dosažená cena: 6 000 CZK
dosažená cena: 6 000 CZK
19.8., 16:19 13975 6 000 CZK 19.8., 20:20 13975 6 000 CZK Olej na lepence, 54 x 73 cm, rámováno, signováno vpravo dole ZBlažek.