109 | ZPÍVAJÍCÍ ŠÍP
- dosažená cena: 26 000 CZK
dosažená cena: 26 000 CZK
19.8., 19:46 11425 26 000 CZK 19.8., 20:30 11425 26 000 CZK 19.8., 19:46 3763 25 000 CZK 19.8., 19:46 11425 24 000 CZK 19.8., 19:46 3763 23 000 CZK 19.8., 19:11 3763 21 000 CZK 19.8., 19:05 13055 20 000 CZK 19.8., 19:11 13055 20 000 CZK 19.8., 19:11 3763 19 000 CZK 19.8., 19:11 13055 18 000 CZK 19.8., 19:11 3763 17 000 CZK 19.8., 19:08 13055 16 000 CZK 19.8., 19:08 3763 15 000 CZK 17.8., 11:34 4337 13 000 CZK 16.8., 10:13 5528 11 000 CZK 14.8., 19:47 13055 10 000 CZK 12.8., 20:45 13975 9 500 CZK 12.8., 18:17 5537 9 000 CZK 6.8., 16:59 11782 8 500 CZK 6.8., 16:38 11424 8 000 CZK 6.8., 14:26 11782 7 500 CZK 6.8., 06:11 13154 7 000 CZK Kvaš na papíře, 23 x 18,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole Z. Burian.
Ilustrace z románu Torry Gredsted, Zpívající šíp, publikovaném v edici S puškou a lase, Toužimský & Moravec, 1935.