112 | ŽENSKÝ AKT ZEZADU
SKÁLA Karel (1908 - 2001)
- dosažená cena: 6 000 CZK
dosažená cena: 6 000 CZK
19.8., 20:31 11833 6 000 CZK 19.8., 20:37 11833 6 000 CZK 19.8., 20:20 5386 5 500 CZK 19.8., 20:31 11833 5 500 CZK 19.8., 20:19 5386 5 000 CZK 19.8., 20:30 5386 5 000 CZK 19.8., 20:30 11833 4 800 CZK 19.8., 20:30 5386 4 600 CZK 19.8., 20:30 11833 4 400 CZK 19.8., 19:03 11833 4 000 CZK 18.8., 21:26 3300 3 800 CZK 8.8., 01:38 5386 3 600 CZK 18.8., 21:26 3300 3 600 CZK Olej na dřevěné desce, 30 x 25 cm, rámováno, datace 1944, signováno vpravo nahoře K. Skála 44.