117 | ZIMA
TRNKA Jiří (1912 - 1969)
- dosažená cena: 6 000 CZK
dosažená cena: 6 000 CZK
19.8., 20:48 3764 6 000 CZK 19.8., 20:50 3764 6 000 CZK 19.8., 20:40 3763 5 500 CZK 19.8., 20:47 3764 5 500 CZK 19.8., 20:46 3763 5 000 CZK 19.8., 20:46 3764 4 800 CZK 19.8., 20:45 3763 4 600 CZK 19.8., 20:45 3764 4 400 CZK 19.8., 09:44 13975 4 000 CZK 19.8., 20:40 13975 3 200 CZK 19.8., 20:40 3763 3 000 CZK 19.8., 20:39 13975 2 800 CZK 19.8., 20:39 3763 2 600 CZK 19.8., 20:39 13975 2 400 CZK 19.8., 20:39 3763 2 200 CZK 17.8., 18:55 12196 1 800 CZK 12.8., 21:08 3102 1 600 CZK 17.8., 18:54 12196 1 600 CZK Litografie na papíře, 28,5 x 19,5 cm, rámováno, v paspartě, pod skle, datace 1945, signováno vpravo dole Trnka 45.