121 | ARCIVÉVODA S DÁMOU A TYGREM
HLINOMAZ Josef (1914 - 1978)
- dosažená cena: 350 000 CZK
dosažená cena: 350 000 CZK
19.8., 21:04 4389 350 000 CZK 19.8., 21:07 4389 350 000 CZK 19.8., 21:04 18356 340 000 CZK 19.8., 21:03 4389 330 000 CZK 19.8., 21:02 18356 320 000 CZK 19.8., 21:00 4389 310 000 CZK 19.8., 20:59 18356 300 000 CZK 19.8., 20:59 4389 290 000 CZK 19.8., 20:57 18356 280 000 CZK 19.8., 20:57 4389 270 000 CZK 19.8., 20:54 18356 260 000 CZK 19.8., 20:54 3118 250 000 CZK 19.8., 20:50 18356 240 000 CZK 19.8., 20:49 3118 230 000 CZK 19.8., 20:49 18356 220 000 CZK 19.8., 20:49 3118 210 000 CZK 19.8., 20:48 18356 200 000 CZK 19.8., 20:48 3118 190 000 CZK 19.8., 20:48 18356 180 000 CZK 19.8., 20:47 3118 170 000 CZK 16.8., 12:31 18356 160 000 CZK 16.8., 11:56 4389 150 000 CZK 16.8., 12:30 18356 150 000 CZK 16.8., 11:52 4389 140 000 CZK 15.8., 19:12 18356 130 000 CZK 15.8., 18:58 11405 120 000 CZK 13.8., 14:05 18356 110 000 CZK 13.8., 11:05 13975 100 000 CZK 12.8., 23:38 18356 98 000 CZK 12.8., 22:27 11405 96 000 CZK 12.8., 22:06 18356 94 000 CZK 12.8., 20:53 11405 92 000 CZK 12.8., 20:35 13975 90 000 CZK 10.8., 23:16 18356 88 000 CZK 7.8., 09:41 11405 86 000 CZK 6.8., 23:12 13975 84 000 CZK 6.8., 20:50 11405 82 000 CZK 5.8., 09:22 13975 80 000 CZK 6.8., 20:31 13975 80 000 CZK 6.8., 20:31 11775 78 000 CZK 6.8., 18:03 13975 76 000 CZK 6.8., 18:03 15375 74 000 CZK 6.8., 15:32 13975 72 000 CZK 6.8., 15:32 13154 70 000 CZK 6.8., 15:31 13975 68 000 CZK 6.8., 15:31 13154 66 000 CZK 6.8., 06:12 13975 64 000 CZK 6.8., 06:12 13154 62 000 CZK Olej na sololitové desce, 51,5 x 37 cm, rámováno, datace 1970, signováno vpravo dole Hlinomaz 70.
Josef Hlinomaz, Majoucta, pane Hlinomaz, 25. 3. 2014 - 20. 5. 2014, Galerie výtvarného umění v Havlíčkově Brodě.
Josef Hlinomaz, herec a malíř, Dělá mi potěšení rozesmávat lidi, 5. 6.-1. 8. 2014, Prácheňské muzeum, Písek.
Reprodukováno:
Majoucta aned jsem malující šašour, Baset, 2004, č. 6; pohlednice Grafitisk, Děčín, 1991.