009 | V OHBÍ ŘEKY
BRAUNEROVÁ Zdeňka (1858 - 1934)
- dosažená cena: 82 000 CZK
dosažená cena: 82 000 CZK
16.8., 20:42 13975 82 000 CZK 18.8., 19:16 13975 82 000 CZK 16.8., 20:42 13154 80 000 CZK 13.8., 19:34 13154 62 000 CZK 5.8., 09:13 13975 60 000 CZK Olej na plátně, 41 x 52 cm, rámováno, signováno vlevo dole Z. Braunerová, zezadu štítek: Sdružení V. Hollara s razítkem a vyjádřením o pravosti, pozůstalostní razítko, zezadu na slepém rámu štítek s č. 84.
Má vlast - pocta české krajinomalbě, Správa Pražského hradu a S.V.U. Mánes, Praha, 2015, s. 232.