012 | KVĚTOUCÍ JASMÍNY
KUBA Ludvík (1863 - 1956)
- dosažená cena: 41 000 CZK
dosažená cena: 41 000 CZK
18.8., 08:53 13154 41 000 CZK 18.8., 19:22 13154 41 000 CZK 16.8., 20:13 15375 40 000 CZK 17.8., 21:36 13975 40 000 CZK 16.8., 20:41 15375 39 000 CZK 16.8., 20:41 13154 38 000 CZK 12.8., 20:37 13975 27 000 CZK 6.8., 17:50 15375 26 000 CZK 4.8., 16:21 12017 25 000 CZK Olej na lepence, 35 x 51 cm, rámováno, datace 1941, signováno vlevo dole Kuba 1941, zezadu opatřeno přípisem s určením.