013 | MAKOVÉ POLE
KAVÁN František (1866 - 1941)
- dosažená cena: 43 000 CZK
dosažená cena: 43 000 CZK
18.8., 19:25 3118 43 000 CZK 18.8., 19:31 3118 43 000 CZK 18.8., 19:25 7916 42 000 CZK 18.8., 19:24 3118 41 000 CZK 18.8., 19:24 7916 40 000 CZK 18.8., 19:24 3118 39 000 CZK 18.8., 19:24 7916 38 000 CZK 18.8., 19:23 7916 36 000 CZK 18.8., 19:22 3118 35 000 CZK 18.8., 19:21 7916 34 000 CZK 18.8., 19:21 3118 33 000 CZK 18.8., 19:20 7916 32 000 CZK 18.8., 19:19 3118 31 000 CZK 18.8., 19:18 7916 30 000 CZK 16.8., 10:58 16070 29 000 CZK 12.8., 20:34 13975 28 000 CZK 7.8., 00:24 16070 27 000 CZK 5.8., 09:13 13975 26 000 CZK Olej na kartonu, 20,5 x 28,5 cm, rámováno, datace – 20. léta 20. století, signováno vlevo dole Kaván.