014 | ZIMNÍ KRAJINA S MOSTEM
KAVÁN František (1866 - 1941)
- dosažená cena: 28 000 CZK
dosažená cena: 28 000 CZK
18.8., 19:25 13975 28 000 CZK 18.8., 19:27 13975 28 000 CZK 18.8., 15:20 4563 27 000 CZK 18.8., 08:28 15375 26 000 CZK 17.8., 21:37 13975 25 000 CZK 17.8., 15:52 4870 24 000 CZK 13.8., 19:36 13154 23 000 CZK 13.8., 10:53 13975 22 000 CZK 6.8., 20:19 11775 21 000 CZK 6.8., 05:59 13154 20 000 CZK Olej na kartonu, 33 x 48,5 cm, rámováno, signováno vlevo dole Kaván.