015 | ŠTRAMBERK
JARONĚK Bohumír (1866 - 1933)
- dosažená cena: 13 000 CZK
dosažená cena: 13 000 CZK
18.8., 16:33 4563 13 000 CZK 18.8., 19:28 4563 13 000 CZK 18.8., 15:55 7916 12 000 CZK 18.8., 15:21 4563 11 000 CZK 18.8., 13:57 11782 10 000 CZK 17.8., 16:23 7916 9 500 CZK 6.8., 13:55 11782 9 000 CZK Kolorovaný dřevoryt, 60,5 x 62 cm, rámováno, pod sklem, signováno vpravo dole BJaroněk.