016 | DÍVKA V KABÁTCI
DĚDINA Jan (1870 - 1955)
- dosažená cena: 3 800 CZK
dosažená cena: 3 800 CZK
18.8., 19:25 11833 3 800 CZK 18.8., 19:31 11833 3 800 CZK 12.8., 21:57 11621 3 600 CZK 18.8., 19:08 11833 3 600 CZK 18.8., 12:39 11621 3 400 CZK 18.8., 12:39 11833 3 200 CZK Olej na překližce, 64 x 44,5 cm, rámováno, signováno vpravo dole Jan Dědina.