020 | SVRATKA I
BUBENÍČEK Ota (1871 - 1962)
- dosažená cena: 1 200 CZK
dosažená cena: 1 200 CZK
18.8., 08:54 13975 1 200 CZK 18.8., 19:38 13975 1 200 CZK 18.8., 08:54 13154 1 000 CZK 18.8., 08:16 13975 900 CZK 18.8., 08:16 15375 800 CZK 16.8., 16:36 3738 600 CZK 16.8., 15:44 13154 500 CZK 10.8., 11:06 3738 400 CZK 6.8., 17:51 15375 300 CZK Tužka na papíře, 23,5 x 27,5 cm, rámováno, pod sklem, datace 1931, signováno vpravo dole O Bubeníček.