021 | SVRATKA II
BUBENÍČEK Ota (1871 - 1962)
- dosažená cena: 1 000 CZK
dosažená cena: 1 000 CZK
18.8., 08:18 13975 1 000 CZK 18.8., 19:40 13975 1 000 CZK 18.8., 08:18 15375 900 CZK 17.8., 07:56 13975 800 CZK 17.8., 07:56 3738 700 CZK 16.8., 15:44 13154 500 CZK 10.8., 11:09 3738 400 CZK 6.8., 17:51 15375 300 CZK Tužka na papíře, 27,5 x 23,5 cm, rámováno, pod sklem, datace 1931, signováno vlevo dole O Bubeníček, vpravo dole přípis s určením.