022 | PIEŠŤANY
BUBENÍČEK Ota (1871 - 1962)
- dosažená cena: 1 000 CZK
dosažená cena: 1 000 CZK
16.8., 18:20 13975 1 000 CZK 18.8., 08:53 3738 1 000 CZK 18.8., 19:42 13975 1 000 CZK 18.8., 08:16 13975 900 CZK 18.8., 08:16 15375 800 CZK 17.8., 07:57 13975 700 CZK 17.8., 07:57 3738 600 CZK 10.8., 11:09 3738 400 CZK 6.8., 17:51 15375 300 CZK Tužka na papíře, 16,5 x 23 cm, rámováno, pod sklem, datace 1927, signováno vpravo dole O Bubeníček.