023 | POLE S RYBNÍKEM
BUBENÍČEK Ota (1871 - 1962)
- dosažená cena: 27 000 CZK
dosažená cena: 27 000 CZK
18.8., 19:33 13975 27 000 CZK 18.8., 19:44 13975 27 000 CZK 18.8., 19:28 11833 26 000 CZK 16.8., 18:21 13975 25 000 CZK 18.8., 19:28 13975 25 000 CZK 18.8., 19:28 11833 24 000 CZK 18.8., 12:40 13975 23 000 CZK 18.8., 12:40 11833 22 000 CZK 12.8., 20:34 13975 21 000 CZK 6.8., 16:32 11424 20 000 CZK 6.8., 14:52 12017 19 000 CZK 5.8., 09:14 13975 18 000 CZK 6.8., 14:52 13975 18 000 CZK 6.8., 14:52 12017 17 000 CZK 6.8., 14:51 13975 16 000 CZK 6.8., 14:51 12017 15 000 CZK 6.8., 14:51 13975 14 000 CZK 6.8., 14:51 12017 13 000 CZK 4.8., 16:24 12017 11 000 CZK Olej na lepence, 35 x 49,5 cm, rámováno, datace 1909, signováno vlevo dole Ota Bubeníček.