024 | KŘEŠICE
BUBENÍČEK Ota (1871 - 1962)
- dosažená cena: 900 CZK
dosažená cena: 900 CZK
18.8., 19:43 3738 900 CZK 18.8., 19:48 3738 900 CZK 18.8., 19:43 3102 800 CZK 16.8., 16:36 3738 700 CZK 16.8., 15:46 13154 600 CZK 10.8., 11:09 3738 500 CZK 6.8., 17:51 15375 400 CZK Kresba tužkou na papíře, 21 x 29 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole O. Bubeníček, vpravo dole přípis s určením.
.