026 | STROM A STAVENÍ
BUBENÍČEK Ota (1871 - 1962)
- dosažená cena: 1 200 CZK
dosažená cena: 1 200 CZK
16.8., 16:38 3738 1 200 CZK 18.8., 19:50 3738 1 200 CZK 16.8., 15:47 13154 1 000 CZK 16.8., 16:38 3738 1 000 CZK 16.8., 16:38 13154 900 CZK 16.8., 16:38 3738 800 CZK 13.8., 10:55 13975 600 CZK 10.8., 11:10 3738 500 CZK 6.8., 17:52 15375 400 CZK Kresba tužkou na papíře, 36 x 43 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vlevo dole OBubeníček.