027 | DÍVKA U MOŘE
ŠPILLAR Karel (1871 - 1939)
- dosažená cena: 49 000 CZK
dosažená cena: 49 000 CZK
18.8., 08:55 13975 49 000 CZK 18.8., 19:52 13975 49 000 CZK 18.8., 08:55 13154 48 000 CZK 16.8., 20:39 13975 41 000 CZK 16.8., 20:39 13154 40 000 CZK 16.8., 20:39 13975 30 000 CZK 16.8., 20:39 13154 29 000 CZK 5.8., 09:15 13975 28 000 CZK Olej na plátně adjustovaném na kartonu, 40 x 60 cm, rámováno, signováno vpravo dole K. Špillar,