030 | CHALUPA NA KRAJI LESA
HUDEČEK Antonín (1872 - 1941)
- dosažená cena: 19 000 CZK
dosažená cena: 19 000 CZK
18.8., 19:46 13975 19 000 CZK 18.8., 19:58 13975 19 000 CZK 18.8., 19:11 11775 18 000 CZK 7.8., 18:42 13975 17 000 CZK 6.8., 20:29 4671 16 000 CZK 6.8., 17:53 15375 15 000 CZK Olej na lepence, 49 x 65 cm, rámováno, signováno vpravo dole Ant. Hudeček.