031 | KRAJINA S BÍLÝMI KVĚTY
HUDEČEK Antonín (1872 - 1941)
- dosažená cena: 41 000 CZK
dosažená cena: 41 000 CZK
18.8., 20:02 7916 41 000 CZK 18.8., 20:06 7916 41 000 CZK 18.8., 20:02 13975 40 000 CZK 18.8., 19:59 7916 39 000 CZK 18.8., 19:59 13975 38 000 CZK 18.8., 19:58 7916 37 000 CZK 18.8., 19:58 13975 36 000 CZK 17.8., 23:53 7916 35 000 CZK 17.8., 21:40 13975 34 000 CZK 17.8., 16:24 7916 33 000 CZK 16.8., 16:31 15375 32 000 CZK 13.8., 19:38 13154 31 000 CZK 5.8., 09:16 13975 30 000 CZK 6.8., 17:53 13975 30 000 CZK 6.8., 17:53 15375 29 000 CZK Olej na lepence, 50 x 64,5 cm, rámováno, datace 1906, signováno vpravo dole Ant Hudeček 06, zezadu opatřeno dedikací.