032 | VESNICE NA PODZIM
HUDEČEK Antonín (1872 - 1941)
- dosažená cena: 62 000 CZK
dosažená cena: 62 000 CZK
18.8., 08:21 15375 62 000 CZK 18.8., 20:02 15375 62 000 CZK 16.8., 18:25 13975 60 000 CZK 18.8., 08:20 15375 60 000 CZK 13.8., 19:38 13154 27 000 CZK 12.8., 20:38 13975 26 000 CZK 6.8., 17:54 15375 25 000 CZK Olej na kartonu, 50,5 x 66,5 cm, rámováno, signováno vpravo dole Ant. Hudeček, zezadu opatřeno přípisem s určením.