033 | LIBOTÝN
LOLEK Stanislav (1873 - 1936)
- dosažená cena: 600 CZK
dosažená cena: 600 CZK
18.8., 20:01 3102 600 CZK 18.8., 20:05 3102 600 CZK 17.8., 07:57 3738 500 CZK 12.8., 20:52 3102 400 CZK 10.8., 11:11 3738 300 CZK Kombinovaná technika na papíře, 11 x 14 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1933, signováno vpravo dole Lolek st. 33, zezadu autorská dedikace.