034 | SATYR A DÍVKA U POTOKA
ŠVABINSKÝ Max (1873 - 1962)
- dosažená cena: 3 200 CZK
dosažená cena: 3 200 CZK
18.8., 14:30 11423 3 200 CZK 18.8., 20:06 11423 3 200 CZK 18.8., 08:21 15375 3 000 CZK 16.8., 18:26 13975 2 800 CZK 16.8., 20:38 13975 2 000 CZK 16.8., 20:38 13154 1 800 CZK 16.8., 20:38 13975 1 600 CZK 16.8., 20:38 13154 1 400 CZK 16.8., 15:48 13154 1 000 CZK 16.8., 16:32 15375 1 000 CZK 16.8., 11:37 13975 800 CZK 13.8., 18:00 13573 700 CZK 13.8., 10:56 13975 600 CZK 6.8., 17:54 15375 500 CZK 4.8., 18:31 3300 400 CZK Akvatinta na papíře, 27 x 20 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace – 1938 – 1939, signováno vpravo dole MŠvabinský.
Ludvík Páleníček, Max Švabinský, Grafické dílo/soupis, Praha, 1976, č. 440.