036 | POD STRÁNÍ (ZBEČNO)
KALVODA Alois (1875 - 1934)
- dosažená cena: 150 000 CZK
dosažená cena: 150 000 CZK
16.8., 20:19 15375 150 000 CZK 17.8., 21:41 13975 150 000 CZK 18.8., 20:10 15375 150 000 CZK 16.8., 20:19 15375 140 000 CZK 16.8., 15:49 13154 130 000 CZK 5.8., 09:17 13975 120 000 CZK Olej na kartonu, 69 x 99 cm, rámováno, signováno vpravo dole AlL. KALVODA.