144 | V ZATÁČCE
PANGRÁC Miroslav (1924 - 2012)
- dosažená cena: 1 000 CZK
dosažená cena: 1 000 CZK
12.8., 20:48 13975 1 000 CZK 20.8., 19:34 13975 1 000 CZK Kombinovaná technika na papíře, 25 x 35 cm, rámováno, pod sklem, datace 1970, signováno vpravo dole PANGRÁC – 1970, zezadu opatřeno autorským věnováním.