149 | VYSOČINA
ALBICH Milan (1925 - 2000)
- dosažená cena: 12 000 CZK
dosažená cena: 12 000 CZK
17.8., 21:52 13975 12 000 CZK 20.8., 19:44 13975 12 000 CZK Akryl na jutě adjustované na kartonu, 37 x 55,5 cm, rámováno, datace 1973, signováno vlevo dole Albich 73., zezadu opatřeno autorským přípisem s určením a štítkem.