151 | U STOLU
MENČÍK Václav (1926)
- dosažená cena: 5 000 CZK
dosažená cena: 5 000 CZK
20.8., 19:52 3763 5 000 CZK 20.8., 19:55 3763 5 000 CZK 20.8., 19:49 11833 4 800 CZK 20.8., 19:49 3763 4 600 CZK 20.8., 19:46 11833 4 400 CZK 20.8., 19:46 3763 4 200 CZK 20.8., 19:46 11833 4 000 CZK 20.8., 19:38 3763 3 800 CZK 20.8., 19:46 11833 3 800 CZK 20.8., 19:45 3763 3 600 CZK 20.8., 19:45 11833 3 400 CZK 20.8., 17:18 13975 3 000 CZK 20.8., 19:37 13975 3 000 CZK 20.8., 19:37 3763 2 800 CZK 20.8., 11:57 15226 2 400 CZK 20.8., 17:18 15226 2 200 CZK 20.8., 17:18 13975 2 000 CZK 15.8., 23:08 15226 1 000 CZK Tempera na papíře adjustovaném na kartonu, 24 x 18,5 cm, rámováno, pod sklem, datace 1961, signováno vpravo dole VaMen 61.