152 | VESELÉ DÍTĚ
MENČÍK Václav (1926)
- dosažená cena: 5 000 CZK
dosažená cena: 5 000 CZK
20.8., 17:19 13975 5 000 CZK 20.8., 19:38 3763 5 000 CZK 20.8., 19:50 13975 5 000 CZK 20.8., 19:38 13975 4 600 CZK 20.8., 19:38 3763 4 400 CZK 20.8., 19:38 13975 3 800 CZK 20.8., 19:38 3763 3 600 CZK 20.8., 19:37 13975 2 400 CZK 20.8., 19:37 3763 2 200 CZK 20.8., 16:07 17031 1 800 CZK 15.8., 23:08 15226 1 000 CZK Tempera na papíře adjustovaném na sololitové desce, 16,5 x 11,5 cm, rámováno, datace 1965, signováno vlevo dole VaMen 65, zezadu opatřeno autorským štítkem s přípisem s určením.