153 | MILENCI V TRAMVAJI
MENČÍK Václav (1926)
- dosažená cena: 2 000 CZK
dosažená cena: 2 000 CZK
20.8., 19:48 11833 2 000 CZK 20.8., 19:54 11833 2 000 CZK 20.8., 17:19 13975 1 800 CZK 20.8., 19:47 13975 1 800 CZK 20.8., 19:47 11833 1 600 CZK 20.8., 19:47 13975 1 400 CZK 20.8., 19:47 11833 1 200 CZK 20.8., 19:47 13975 1 000 CZK 20.8., 19:47 11833 900 CZK 20.8., 19:46 13975 800 CZK 20.8., 19:46 11833 700 CZK 18.8., 09:53 12196 500 CZK 11.8., 10:17 4900 400 CZK Tužka na papíře, 31 x 25,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1959, signováno dole uprostřed VaMen 59.