156 | HRÁZDĚNÉ DOMY
SOLOVJEVOVÁ Jaroslava (1926 - 2013)
- dosažená cena: 25 000 CZK
dosažená cena: 25 000 CZK
20.8., 16:02 17031 25 000 CZK 20.8., 19:30 17031 25 000 CZK 20.8., 19:58 17031 25 000 CZK 20.8., 19:30 13975 24 000 CZK 12.8., 22:10 11621 22 000 CZK 20.8., 15:22 11621 21 000 CZK 20.8., 15:22 6711 20 000 CZK 20.8., 14:19 11621 15 000 CZK 20.8., 14:19 17031 14 000 CZK 20.8., 14:02 11621 12 000 CZK 20.8., 14:02 17031 11 000 CZK 7.8., 12:59 4671 9 500 CZK 6.8., 16:58 17031 9 000 CZK 7.8., 12:58 17031 9 000 CZK 7.8., 12:58 4671 8 500 CZK Olej na plátně, 69,5 x 60 cm, rámováno, signováno vpravo dole J. SOLOVJEVOVÁ, zezadu na blindrámu opatřeno přípisem s určením.