157 | ROZDĚLENÉ KRUHY A PŮLKRUHY II.
KUBÍČEK Jan (1927 - 2013)
- dosažená cena: 6 000 CZK
dosažená cena: 6 000 CZK
20.8., 19:59 13975 6 000 CZK 20.8., 20:01 13975 6 000 CZK 20.8., 19:41 18949 5 500 CZK 20.8., 17:20 13975 5 000 CZK 20.8., 19:41 13975 5 000 CZK 20.8., 19:41 18949 4 800 CZK 20.8., 19:27 13975 4 600 CZK 20.8., 19:27 18949 4 400 CZK 18.8., 08:25 15375 4 000 CZK 20.8., 15:24 15375 3 800 CZK 20.8., 15:24 6711 3 600 CZK 17.8., 11:42 4337 2 600 CZK 6.8., 18:05 15375 1 200 CZK 6.8., 06:15 13154 1 000 CZK Serigrafie na papíře, 48 x 16 cm, rámováno, pod sklem, datace 1992 – 1996, signováno Jan Kubíček 1992 – 96, list č. 35/45.