158 | MONTÁŽ HALY
CICVÁREK Miloslav (1927 - 2007)
- dosažená cena: 6 000 CZK
dosažená cena: 6 000 CZK
20.8., 19:27 3763 6 000 CZK 20.8., 20:03 3763 6 000 CZK Olej na plátně, 149 x 99 cm, rámováno, datace 1962, signováno vlevo nahoře Cicvárek 1962, zezadu opatřeno přípisem s určením.