159 | SALOME
FREMUND Richard (1928 - 1969)
- dosažená cena: 1 600 CZK
dosažená cena: 1 600 CZK
20.8., 19:56 13975 1 600 CZK 20.8., 20:04 13975 1 600 CZK 20.8., 19:56 11833 1 400 CZK 13.8., 09:10 12648 1 000 CZK 17.8., 11:20 12648 1 000 CZK 17.8., 11:20 14655 900 CZK 12.8., 19:17 14655 700 CZK 11.8., 18:33 12648 600 CZK Propisovací tužka na papíře, 57 x 41,5 cm, rámováno, pod sklem, datace 1968, signováno dole uprostřed Fremund ROMA 26.10.68.