161 | KONVOLUT TŘÍ MALEB
KOPECKÝ Bohdan (1928 - 2010)
- dosažená cena: 1 800 CZK
dosažená cena: 1 800 CZK
20.8., 20:05 11833 1 800 CZK 20.8., 20:10 11833 1 800 CZK 20.8., 20:04 13975 1 600 CZK 20.8., 20:01 11833 1 400 CZK 13.8., 11:11 13975 1 200 CZK 6.8., 18:06 15375 1 000 CZK Kombinovaná technika na papíře, 9 x 13 cm, 9 x 13,5 cm, 14 x 9,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1986, 1949, signováno vpravo dole BKopecký 1986, 1949.opatřeno přípisy s určením.