163 | ODPOLEDNE
BALCAR Jiří (1929 - 1968)
- dosažená cena: 3 600 CZK
dosažená cena: 3 600 CZK
20.8., 20:19 18290 3 600 CZK 20.8., 20:21 18290 3 600 CZK 20.8., 20:18 13356 3 400 CZK 20.8., 20:17 18290 3 200 CZK 20.8., 20:16 13356 3 000 CZK 20.8., 20:15 18290 2 800 CZK 20.8., 20:14 13356 2 600 CZK 20.8., 20:13 18290 2 400 CZK 20.8., 20:10 13356 2 200 CZK 20.8., 17:22 13975 2 000 CZK 20.8., 20:10 13975 2 000 CZK 20.8., 20:10 13356 1 800 CZK 20.8., 20:06 13975 1 600 CZK 20.8., 20:06 13356 1 400 CZK 20.8., 20:04 13975 1 200 CZK 20.8., 20:04 13356 1 000 CZK 20.8., 20:04 13975 900 CZK 20.8., 20:04 13356 800 CZK 20.8., 12:35 13356 600 CZK 20.8., 12:20 3504 500 CZK 12.8., 19:18 14655 400 CZK Litografie na papíře, 31 x 21 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1958, signováno vpravo dole Jiří Balcar, zezadu opatřeno pozůstalostním razítkem Jiřího Balcara.