165 | KOMPOZICE III.
BALCAR Jiří (1929 - 1968)
- dosažená cena: 2 800 CZK
dosažená cena: 2 800 CZK
20.8., 17:24 13975 2 800 CZK 20.8., 20:13 13356 2 800 CZK 20.8., 20:19 13975 2 800 CZK 20.8., 20:13 13975 2 600 CZK 20.8., 20:13 13356 2 400 CZK 20.8., 20:11 13975 2 200 CZK 20.8., 20:11 13356 2 000 CZK 20.8., 20:06 13975 1 800 CZK 20.8., 20:06 13356 1 600 CZK 20.8., 20:05 13975 1 400 CZK 20.8., 20:05 13356 1 200 CZK 20.8., 20:04 13975 1 000 CZK 20.8., 20:04 13356 900 CZK 20.8., 13:05 12648 700 CZK 20.8., 12:35 13356 600 CZK 11.8., 18:35 12648 500 CZK 11.8., 10:57 4900 400 CZK Lept na papíře, 24 x 16 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1959, signováno vpravo dole BALCAR 59, zezadu opatřeno pozůstalostním razítkem Jiřího Balcara.