184 | V LESE
MAŘÁK Julius Edvard (1832 - 1899)
- dosažená cena: 7 000 CZK
dosažená cena: 7 000 CZK
20.8., 21:08 3764 7 000 CZK 20.8., 21:10 3764 7 000 CZK 20.8., 21:05 3118 6 500 CZK 20.8., 21:05 3764 6 000 CZK 20.8., 21:02 3118 5 500 CZK 20.8., 21:05 3118 5 500 CZK 20.8., 21:05 3764 5 000 CZK 20.8., 21:04 3118 4 800 CZK 20.8., 21:04 3764 4 600 CZK 20.8., 21:01 3118 4 400 CZK 20.8., 21:01 3764 4 200 CZK 20.8., 20:59 3118 4 000 CZK 20.8., 20:59 3764 3 800 CZK 20.8., 20:58 3118 3 600 CZK 20.8., 20:57 3764 3 400 CZK 20.8., 20:56 3118 3 200 CZK 20.8., 20:55 3764 3 000 CZK 20.8., 20:54 3118 2 800 CZK 20.8., 20:33 3764 2 600 CZK 20.8., 20:52 3764 2 600 CZK 20.8., 20:52 3118 2 400 CZK 6.8., 18:07 15375 2 000 CZK Lept na papíře, 48 x 36 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno v tisku Julius Mařák.