185 | MAŘÍ MAGDALÉNA, SV. PETR V MODLITBĚ (PANDÁN)
ANDRSCHT M.
- dosažená cena: 4 200 CZK
dosažená cena: 4 200 CZK
20.8., 17:30 2997 4 200 CZK 20.8., 20:56 2997 4 200 CZK 20.8., 17:30 13975 4 000 CZK 20.8., 10:52 11412 2 200 CZK 20.8., 09:16 2997 2 000 CZK 12.8., 20:50 13975 1 800 CZK 10.8., 09:47 11412 1 600 CZK 12.8., 20:49 13975 1 600 CZK Olej na plátně, 39,5 x 51 cm, bez rámu, datace – okolo 1797.
Poškozeno.
Opatřeno vývozním povolením.