186 | KŘEST POHANŮ
ANONYM (3/4 18. STOLETÍ)
- dosažená cena: 8 000 CZK
dosažená cena: 8 000 CZK
20.8., 20:17 3763 8 000 CZK 20.8., 20:58 3763 8 000 CZK 20.8., 20:04 11833 7 500 CZK 18.8., 20:29 4609 7 000 CZK 18.8., 13:55 11782 6 500 CZK 18.8., 12:19 4609 6 000 CZK 12.8., 22:11 11621 5 500 CZK 18.8., 12:19 11621 5 500 CZK 18.8., 12:19 4609 5 000 CZK 18.8., 12:19 11621 4 800 CZK 18.8., 12:19 4609 4 600 CZK 18.8., 12:19 11621 4 400 CZK 18.8., 12:19 4609 4 200 CZK 18.8., 12:18 11621 4 000 CZK 18.8., 12:18 4609 3 800 CZK 18.8., 12:18 11621 3 600 CZK 18.8., 12:18 4609 3 400 CZK 17.8., 21:55 11621 3 200 CZK 17.8., 21:55 13975 3 000 CZK 17.8., 11:22 11621 2 800 CZK 17.8., 11:22 14655 2 600 CZK 12.8., 22:11 11621 2 400 CZK 12.8., 19:23 14655 2 200 CZK 10.8., 09:46 11412 2 000 CZK 12.8., 19:23 14655 2 000 CZK 6.8., 23:17 13975 1 600 CZK 6.8., 16:47 11424 1 400 CZK 6.8., 06:17 13154 1 200 CZK 4.8., 18:43 3300 1 000 CZK Olej na plátně, 63 x 47 cm, datace – ¾ 18. století.
Opatřeno vývozním povolením.