187 | PANNA MARIE S JEŽÍŠKEM
ŘÍHA J.
- dosažená cena: 4 000 CZK
dosažená cena: 4 000 CZK
20.8., 21:01 11899 4 000 CZK 20.8., 21:04 11899 4 000 CZK 20.8., 21:00 13975 3 800 CZK 20.8., 21:00 11899 3 600 CZK 20.8., 20:59 13975 3 400 CZK 20.8., 20:49 11899 3 200 CZK 20.8., 17:30 13975 3 000 CZK 20.8., 20:48 13975 3 000 CZK 20.8., 20:48 11899 2 800 CZK 20.8., 20:48 13975 2 600 CZK 20.8., 20:48 11899 2 400 CZK 17.8., 11:23 14655 2 000 CZK 13.8., 06:37 13975 1 800 CZK 6.8., 06:17 13154 1 600 CZK 13.8., 06:36 13975 1 600 CZK Olej na plátně, 90 x 60 cm, rámováno, datace 1900, vpravo dole přípis s určením.
Opatřeno vývozním povolením.