189 | KRISTUS V DOMĚ ŠIMONOVĚ
ANONYM (OKOLO 1800)
- dosažená cena: 9 000 CZK
dosažená cena: 9 000 CZK
20.8., 20:57 11899 9 000 CZK 20.8., 21:04 11899 9 000 CZK 20.8., 20:51 3763 8 500 CZK 20.8., 20:50 11899 8 000 CZK 20.8., 20:18 3763 7 500 CZK 20.8., 20:04 11833 7 000 CZK 20.8., 19:30 3763 6 500 CZK 12.8., 22:12 11621 6 000 CZK 20.8., 09:11 11621 6 000 CZK 20.8., 09:11 2997 5 500 CZK 20.8., 09:11 11621 5 000 CZK 20.8., 09:11 2997 4 800 CZK 20.8., 09:11 11621 4 600 CZK 20.8., 09:11 2997 4 400 CZK 20.8., 09:11 11621 4 200 CZK 20.8., 09:11 2997 4 000 CZK 20.8., 09:10 11621 3 800 CZK 20.8., 09:10 2997 3 600 CZK 12.8., 19:21 14655 3 200 CZK 11.8., 11:09 11412 3 000 CZK Olej na plátně, 47 x 68,5 cm, rámováno, datace – okolo 1800.
Opatřeno vývozním povolením.