106 | MÁCHOVO JEZERO
BROŽ Josef (1904 - 1980)
- dosažená cena: 14 000 CZK
dosažená cena: 14 000 CZK
18.8., 08:58 13154 14 000 CZK 19.8., 20:24 13154 14 000 CZK 12.8., 20:44 13975 13 000 CZK 6.8., 06:10 13154 12 000 CZK Olej na plátně, 47.5 x 60,5 cm, rámováno, signováno vlevo dole J. Brož, zezadu na blindrámu opatřeno přípisem s určením.