108 | VE VÝHNI TROPŮ A TEMNOTÁCH PRALESA
- dosažená cena: 31 000 CZK
dosažená cena: 31 000 CZK
19.8., 20:13 3763 31 000 CZK 19.8., 20:28 3763 31 000 CZK 19.8., 19:16 12017 30 000 CZK 19.8., 19:36 3763 30 000 CZK 19.8., 19:35 12017 29 000 CZK 19.8., 19:35 3763 28 000 CZK 19.8., 19:14 3763 26 000 CZK 19.8., 16:00 12017 25 000 CZK 19.8., 19:12 3763 25 000 CZK 19.8., 19:07 12017 24 000 CZK 19.8., 19:07 3763 23 000 CZK 19.8., 15:09 4337 21 000 CZK 19.8., 04:47 12017 20 000 CZK 17.8., 11:33 4337 19 000 CZK 19.8., 04:47 12017 19 000 CZK 17.8., 11:36 4337 18 000 CZK 17.8., 11:36 15226 17 000 CZK 15.8., 23:13 15226 15 000 CZK 14.8., 19:47 13055 14 000 CZK 12.8., 20:45 13975 13 000 CZK 6.8., 19:55 12017 12 000 CZK 6.8., 15:49 5537 11 000 CZK 6.8., 06:11 13154 10 000 CZK Kvaš na papíře, 35 x 28 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vlevo dole Z. Burian.
Ilustrace k románu Grabein, P, Ve výhni tropů a temnotách pralesa, publikovaném v časopisu Dobrodružný svět, ročník 4., 1929 – 1930.