113 | V TANCI
DOBROVOLNÝ Viktor (1909 - 1987)
- dosažená cena: 12 000 CZK
dosažená cena: 12 000 CZK
19.8., 09:32 13975 12 000 CZK 19.8., 20:38 13975 12 000 CZK Olej na papíře adjustovaném na kartonu, 29 x 37 cm, rámováno, datace 1938, signováno dole uprostřed VD 38.