114 | HEREC LADISLAV PEŠEK
LIESLER Josef (1912 - 2005)
- zpět
Tuš na papíře, 29 x 20 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1952, signováno vpravo dole Liesler 52.