115 | PAGANINI
LIESLER Josef (1912 - 2005)
- dosažená cena: 5 000 CZK
dosažená cena: 5 000 CZK
19.8., 20:48 13975 5 000 CZK 19.8., 20:49 13975 5 000 CZK 19.8., 20:46 3644 4 800 CZK 19.8., 20:44 13975 4 600 CZK 19.8., 20:45 3644 4 600 CZK 19.8., 20:40 3644 4 200 CZK 19.8., 09:32 13975 4 000 CZK 19.8., 20:39 3644 4 000 CZK 19.8., 20:38 13975 3 800 CZK 19.8., 20:38 3644 3 600 CZK 19.8., 20:36 13975 3 400 CZK 19.8., 20:36 3644 3 200 CZK 19.8., 20:36 13975 3 000 CZK 19.8., 20:36 3644 2 800 CZK 19.8., 20:36 13975 2 600 CZK 19.8., 20:36 3644 2 400 CZK 19.8., 20:35 13975 2 200 CZK 19.8., 20:35 3644 2 000 CZK 6.8., 16:51 11424 1 600 CZK Kombinovaná technika na papíře, 23,5 x 15,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace - 1940 až 1945, signováno dole uprostřed Liesler.