118 | ANIČKA V NÁMOŘNICKÉM OBLEČKU
LHOTÁK Kamil (1912 - 1990)
- dosažená cena: 3 600 CZK
dosažená cena: 3 600 CZK
19.8., 20:47 3764 3 600 CZK 19.8., 20:49 3764 3 600 CZK 19.8., 20:35 11775 3 400 CZK 19.8., 20:05 3644 3 200 CZK 19.8., 15:54 4563 3 000 CZK 19.8., 20:04 4563 3 000 CZK 19.8., 20:04 3644 2 800 CZK 19.8., 20:04 4563 2 600 CZK 19.8., 20:04 3644 2 400 CZK 19.8., 20:04 4563 2 200 CZK 19.8., 20:04 3644 2 000 CZK 18.8., 21:44 3644 1 600 CZK Tuš na papíře, 15 x 10,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1962, signováno vpravo dole Kamil Lhoták 62.