120 | NÁBŘEŽÍ
ČÍŽEK Bohuš (1913 - 1989)
- dosažená cena: 18 000 CZK
dosažená cena: 18 000 CZK
19.8., 20:53 3644 18 000 CZK 19.8., 20:56 3644 18 000 CZK 19.8., 20:52 4563 17 000 CZK 19.8., 20:52 3644 16 000 CZK 19.8., 20:51 4563 15 000 CZK 19.8., 20:14 3763 14 000 CZK Olej na plátně, 61 x 50 cm, rámováno, datace 1947, signováno vlevo nahoře Čížek 47.