122 | OHŘE V KADANI
JIROUDEK František (1914 - 1991)
- dosažená cena: 37 000 CZK
dosažená cena: 37 000 CZK
18.8., 08:59 15375 37 000 CZK 19.8., 20:56 15375 37 000 CZK 18.8., 08:59 13154 36 000 CZK 13.8., 11:06 13975 30 000 CZK 13.8., 19:31 13975 27 000 CZK 13.8., 19:31 13154 26 000 CZK 6.8., 18:04 15375 24 000 CZK 13.8., 11:05 13975 24 000 CZK 12.8., 20:46 15375 23 000 CZK 12.8., 20:46 13975 22 000 CZK 12.8., 20:46 15375 21 000 CZK 12.8., 20:46 13975 20 000 CZK 6.8., 06:13 13154 18 000 CZK Olej na plátně, 75 x 100,5 cm, rámováno, datace 1957, signováno vlevo dole Jiroudek 57.