124 | AKT
MICHALČÍK Antonín (1914 - 1998)
- dosažená cena: 32 000 CZK
dosažená cena: 32 000 CZK
19.8., 21:00 13975 32 000 CZK 18.8., 08:59 13154 31 000 CZK 16.8., 11:40 13975 30 000 CZK 13.8., 19:45 13154 29 000 CZK 13.8., 11:06 13975 28 000 CZK Olej na kartonu, 35,5 x 25,5 cm, rámováno, datace 1957, signováno vlevo dole Michalčík 57, zezadu přípis s určením.